تبلیغات
کتابخانه خانگی سارا و رکسانا - سومین بهار

سومین بهار

شنبه 27 خرداد 1396 05:29 ب.ظ

نویسنده : زهرا عباسى

امروز که سومین بهار وجود کتابخانه مان را جشن می گیریم ٬از خداوند متعال برای تمام الطافش سپاسگزاری می کنیم. خدا را شاکریم که توانایی داد و یاریمان کرد تا در دو سال گذشته با همراهی بندگان پاکدل و مهربانش از دل این کتابخانه ٬ چهار کتابخانه خوب با کتابهای مناسب برای کودکان و نوجوانان مناطق محروم شهرمان راه اندازی کنیم و صدها کتاب مناسب در اختیار کودکان و نوجوانان سایر مناطق محروم ایران نیز قرار دهیم. خدا را شکر می کنیم که کودکان و نوجوانان زیادی از برنامه های حمایتی- ترویجی کتابخانه ما بهره مند شدند و طرح هایی عالی و پر ثمر در مسیر افزایش دانایی و ترویج علم و کتابخوانی و حفظ محیط زیست اجرا کردیم. تقسیم آموخته هایمان با خانواده های کتاب دوست سرتاسر ایران نیز توفیقی بود که بابتش خدا را سپاسگزاریم. 
ما هم همراه با بچه ها در برنامه های کتابخانه انجام کار گروهی و افزایش همدلی و حفظ محیط زیست را تمرین کردیم و در کنار  آنان بسیار آموختیم. خوشحالیم که بچه ها در فضای پر مهر کتابخانه با شگفتی های طبیعت و رازهای خلقت گیاهان و جانوران آشنا شدند و برنامه های اجرا شده توسط آنان جوایز بسیار خوبی کسب کرد.
اکنون نیز در کنار دیگر گروههای دوستدار کودک ایران ٬ مسیر سبز دانایی را ادامه می دهیم و بر آنیم تا همچون گذشته مهر و عشق و همدلی را در کنار کتابها به کودکان و نوجوانان سرتاسر ایران منتقل کنیم.
.
در صورت علاقمندی ما را در اینستاگرام دنبال کنید:
www.instagram.com/sararoxanalibraryدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 28 خرداد 1396 06:35 ق.ظ